Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

stanislawska.pl > Inspiracja  > Jedno z niewielu wydarzeń, na których nie może Cię zabraknąć. Cosmeetology 2016

Jedno z niewielu wydarzeń, na których nie może Cię zabraknąć. Cosmeetology 2016

Znawcy trendów w dziedzinie mody, kurs wizażu, kosmetologii, eksperci odpowiedzialni za budowanie wizerunku – profesjonaliści wielu obszarów zebrani w jednym celu: działaniu na rzecz doskonalenia branży beauty. Tylko niecałe 60 dni zostało do rozpoczęcia jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie kosmetologii: kongresu Cosmeetology 2016.

Program

Planując program kongresu postawiłam sobie za cel uwzględnienie wszystkich aktualnych potrzeb branży beauty. Chciałam nie tylko przedstawić najnowsze trendy w branży, ale także poruszyć zagadnienia związane z kształtowaniem wizerunku czy promocją. Program pierwszego dnia kształtuje się w następujący sposób:

program dzien 1

Po lunchu czas na kolejne wystąpienia:

 

program2

Kongres trwa aż dwa dni. Kolejnego dnia wydarzenia czeka nas:

 

cosmeetology 3

Jak same widzicie, plan jest dość napięty. Poza tematyką podczas wydarzenia interesujący będą także… prelegenci. Poza znakomitymi specjalistami branży beauty spotkacie także osoby, które na co dzień oglądacie w telewizji 🙂

 

Bilety

Choć zostało jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia wydarzenia, polecam kupić bilety już teraz, aby uniknąć ryzyka, że ich zabraknie. Poniżej sprawdzić możecie pakiety oraz ceny:

bilett1

 

Kto już ma bilet 🙂 ? Do zobaczenia na Cosmeetology!

Wszystkie szczegóły znajdziecie tu http://cosmeetology.com/

 

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.