Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

Wystąpienia i doradztwo

“Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

Dla kogo?

Żaneta Stanisławska to osoba cechująca się ogromem wiedzy nie tylko o makijażu permanentnym ale także o biznesie beauty. W świecie biznesu czuje się jak ryba w wodzie. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia i ogromnej charyzmy organizując spotkania, wykłady, indywidualne konsultacje lub wzbogać swoje publikacje o ekspercką wiedzę.

Wykłady – biznes i marketing

Sukces i powodzenie Twojej firmy zależy przede wszystkim od dobrego pomysłu, ciężkiej pracy, charyzmy, wytrwałości i odrobiny szczęścia. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest oczywiście odpowiednie przygotowanie do działania w świecie biznesu. Wiedza i przedsiębiorczość to klucz do świetnie prosperującej firmy. Pamiętaj, że do stworzenia solidnej marki potrzebujesz stosownych informacji, które pomogą Ci wybić się spośród tłumu. Jak określić model biznesowy firmy? Jak stworzyć strategię marketingową w social media? Jak przeprowadzić analizę finansową? Jak osiągnąć sukces? Podczas wykładów opowiem Ci o wszystkim, co musisz wiedzieć, by zaistnieć w branży Beauty. Wskażę Ci drogę do sukcesu Twojej firmy
Złóż zapytanie

Doradztwo indywidualne

Każda firma jest inna, wyróżnia się indywidualnymi cechami, ma różne problemy, cele i potrzeby. Nie sposób więc stworzyć jednego ogólnego schematu na sukces, który będzie w 100% odpowiadał każdej marce. Doradztwo indywidualne pozwala na stworzenie unikatowego schematu biznesowego firmy. Pozwala na poznanie jej mocnych i słabych stron. Każde tego typu spotkanie jest unikatowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu zyskasz specjalistyczne porady dobrane tylko i wyłącznie do Twojego biznesu. Doradztwo indywidualne ma inną formę i dynamikę niż wykłady grupowe. W tym przypadku naszym podstawowym narzędziem pracy jest rozmowa, a jej przebieg i kierunek zależy zarówno od klienta się, jak i od doradcy.
Złóż zapytanie

Wystąpienia publiczne

Organizujesz konferencje, sympozja, szkolenia, gale lub inne eventy? Z pewnością potrzebujesz charyzmatycznego mówcy. Jako ekspert Beauty z przyjemnością podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem zawodowym zarówno w sferze kosmetologicznej, jak i biznesowej. W swojej pracy łączę wiele ról: jako wykładowca akademicki spełniam się w edukacji innych, jestem trenerem biznesu oraz specjalistą w branży Beauty. Aktywnie uczestniczę w spotkaniach branżowych, gdzie również często prowadzę wykłady i szkolenia. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i pasją do branży beauty, dlatego z chęcią wystąpię w roli mówcy na Twoim wydarzeniu.
Złóż zapytanie

Artykuły eksperckie


Jeżeli chcesz wykorzystać moją wiedzę na swoim blogu, kanale internetowym, w czasopiśmie czy książce, z przyjemnością pomogę stworzyć Ci niesamowity materiał. Uwielbiam dzielić się swoim doświadczeniem i miłością do branży Beauty. W związku z tym, jeżeli potrzebujesz wywiadu z ekspertem, fachowej opinii lub porady na tematy związane z marketingiem i biznesem skontaktuj się ze mną.
Złóż zapytanie

“Sukces to nie to, co masz, ale to, kim jesteś.”

– BO BENNET