Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

O Mnie

Żaneta Gortat-Stanisławska

Politolog, pedagog, wykładowca akademicki,
 publicysta branżowy. Jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA. Jako ekspert Beauty przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno w sferze kosmetologicznej, jak i biznesowej. Właścicielka i pomysłodawczyni firmy z profesjonalnymi kosmetykami O-medic, międzynarodowej platformy wykładów online Global Beauty Congress,
Współwłaścicielka fabryki kosmetyków i wyrobów medycznych MG Evolution, właścicielka największej sieci szkół kosmetycznych Broadway Beauty, BB College oraz marki Permanent World. Założycielka fundacji „Parasol”, która wspiera kobiety samotnie wychowujące dzieci w zdobywaniu nowych kwalifikacji zawodowych.

Moje Marki

Po tych wszystkich latach ciężkiej pracy mogę się pochwalić tym co stworzyłam.

Certyfikaty

Profesjonalizm to – obok ogromnej pasji, przede wszystkim ciężka praca, będąca efektem włożenia ogromnego wysiłku w edukację i ciągłe doskonalenie się. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam rzetelną wiedzę. Sprawdź jakie certyfikaty i zaświadczenia zdobyłam.