Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

Szpilki na salonach

CZYLI JAK UTRZYMAĆ WYSOKI STANDARD W BIZNESIE BEAUTY

Na drodze do sukcesu każdy popełnia błędy. Nie ma ludzi nieomylnych. Ważne jednak jest to, aby z każdej porażki wyciągnąć lekcję. W swojej karierze zawodowej popełniłam wiele błędów. To nauczyło mnie, że decyzja należy tylko do mnie, jak spojrzę na daną sytuację. Podejmę kolejną próbę walki o swoje marzenia i biznes czy poddam się i upadnę? W swoim życiu zawsze wybieram tylko pierwszą opcję. Dlatego specjalnie dla CIEBIE postanowiłam spisać 10 błędów najczęściej popełnianych przez salony beauty. Z tego e-booka dowiesz się z jakimi błędami spotykam się najczęściej w mojej pracy, oraz jak sobie z nimi poradzić. Ten lektura ma za zadanie wskazać Ci odpowiednią drogę i pokazać, jak utrzymać wysoki standard w biznesie beauty. Nadszedł czas na Ciebie, wykorzystaj go!

Pobierz za darmo

Rozwiń swój salon Beauty&SPA

BIZNES, FINANSE, ANALITYKA, REKRUTACJA I PRAWO

Ta lektura dostarczy Wam najważniejszych informacji związanych z prowadzeniem salonu beauty & SPA. Dowiecie się: jak założyć własny salon, skąd pozyskać środki na jego dofinansowanie; jak przeprowadzić rekrutację do salonu beauty; w jaki sposób analizować statystyki w social mediach;w jaki sposób wykorzystywać pomocne narzędzia, które ułatwiają organizację pracy; jak przestrzegać przepisów prawnych. Życzę Wam, aby lektura tej książki zainspirowała Was do założenia własnego biznesu, albo udoskonalenia tego, który prowadzicie. Prowadzenie salonu beauty i wspieranie ludzi w drodze do poczucia piękna to jedno z najlepszych przeżyć, jakie mnie spotkało.

Pobierz za darmo

Czego oczekuje klient w salonie beauty

PIĘKNO W LICZBACH

Gdybyś mogła zadać swoim klientom 15 pytań, na podstawie których udoskonalisz swoje usługi, jakie byłyby to pytania? Nie musisz się nad tym zastanawiać! Właśnie czytasz wstęp do raportu, który przygotowałam dla społeczności przedsiębiorców w branży beauty – osób, które chcą prowadzić swoje działania w sposób zrównoważony, rozsądny i rozwojowy. Zadałam klientom 15 pytań związanych z ich oczekiwaniami wobec salonu beauty.

Pobierz za darmo