Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

stanislawska.pl > Motywacja  > Pomysły na firmowe wypady

Pomysły na firmowe wypady

Był już wpis o tym, JAK motywować swoich pracowników, teraz czas iść krok dalej i zastanowić się, GDZIE można ich zabrać, aby integrować zespół. Propozycji jest wiele, często jednak potrzebujemy impulsu, żeby odetchnąć od pracy i oderwać się od codziennej rutyny. Nie każde miejsce odpowiednie jest dla pracowników z branży beauty, dodatkowo nie zawsze stać nas, aby zainwestować duże środki w rozrywkę dla całego zespołu. Poniżej podpowiadam więc, jak spędzić czas ze swoim zespołem w efektywny, przyjemny i często niedrogi sposób. Dajcie znać, jak Wam się podobają moje propozycje 🙂

Prace charytatywne

 

Słyszeliście, że robienie dobrych rzeczy łączy ludzi? Jeśli jeszcze tego nie testowaliście na własnej skórze, czas najwyższy! 🙂 Zastanówcie się nad tym, czego najbardziej potrzebują ludzie w Waszym otoczeniu. Może sąsiadujecie z domem dziecka, domem opieki dla starszych, szpitalem, schroniskiem? Zaoferujcie swoją pomoc: czasem wystarczą drobne gesty. Może dom dziecka potrzebuje odświeżenia koloru ścian, mieszkańcy domu opieki dla starszych z chęcią skorzystają z Waszych usług kosmetologicznych, psiakom ze schroniska brakuje karmy? Zainicjujcie akcję społeczną, dzięki której Wy zrobicie coś dobrego dla innych i wytworzycie ładunek dobrej energii między Wami.

Wypad do kina

 

Niemal wszyscy lubimy oglądać filmy, poznawać historie innych, zatapiać się w niezwykłej narracji i odnajdywać w niej siebie. Wykorzystaj to! Zabierz swój zespół na film, który poprawi Wam humor i zbliży Was do siebie. Być może dobrym pomysłem byłoby, aby pracownicy zabrali swoich partnerów? Im lepiej się znacie, tym bardziej szczere stają się Wasze relacje, co wpływa na jakość pracy.

Wspólna kolacja

 

Jedzenie łączy ludzi, a wyjątkowe okazje aż same proszą się o celebrację 🙂 Powodów do świętowania jest wiele: udany miesiąc, urodziny, zaręczyny, śluby, można wymieniać w nieskończoność! Jeśli czujesz, że wśród członków zespołu wydarzyło się coś ważnego, zaproś ich na obiad czy kolację. Jeśli trudno Wam wygospodarować na to czas, rozwiązaniem może być nawet przyniesienie do pracy pączków czy ciasta. Nie zapominaj o drobnych gestach, które podniosą Twój zespół na duchu.

Sport

 

Sport to zdrowie! Zaoferuj swoim pracownikom aktywny wypoczynek: spacer, tenis, squash. Im lepiej się czujemy, tym lepszą energię przekazujemy innym 🙂

 

 

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.