Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

Makijaż permanentny dla Ciebie

Profesjonalne zabiegi wykonywane przez Żanetę Stanisławską

Shine Lips

Cena zabiegu: 1 600 PLN

 


 

Shine Lips to jedna z najbardziej popularnych technik makijażu permanentnego ust.Charakteryzuje się ona bardzo subtelnym i naturalnym wyglądem. Metoda ta optycznie powiększa usta, nadaje im piękny naturalny kolor oraz sprawia, że usta stają się pełne i pięknie podkreślone. W tego rodzaju zabiegu używane są pigmenty jak najbardziej zbliżone kolorystyką do naturalnego odcienia warg, np kolor NUDE. Pozwala to uniknąć wyraźneg ozaznaczania konturu oraz używania mocnych kolorów do wypełnienia powierzchni ust.

Luxury Lips

Cena zabiegu: 1 800 PLN

 


 

Luxury Lips to autorska technika pigmentacji ust opracowana przez Żanetę Stanisławską.Polega ona na naturalnym podkreśleniu linii warg, bez efektu konturu. Ten rodzaj makijażu permanentnego pozwala uzyskać subtelny efekt pomadki na ustach, który w delikatny i jednolity sposób będzie podkreślał kształt ust oraz urodę klientki. Podczas zabiegu wprowadza się w usta pigment, o dobranym wcześniej odcieniu. Jest on rozmieszczany na całej powierzchni ust, tak aby imitował efekt pomadki.

Shadow Brows

Cena zabiegu: 1 600 PLN

 


 

Shadow Brows to absolutny Must Have tego sezonu! Ta niezwykle efektowna metoda pigmentacji brwi polega na stworzeniu efektu pudrowania, który w ostatnich sezonach jest pożądany przez miliony kobiet na całym świecie. Dzięki Shadow Brows można uzyskać pięknie wycieniowane brwi, które charakteryzują się naturalnym wyglądem, doskonałym kształtem oraz delikatnymi przejściami, które tworzą subtelny efekt cienia. Dzięki temu brwi zostaną wyraźnie podkreślone, jednak całość będzie prezentować się w stu procentach naturalnie.

Velvet Ombre Brows

Cena zabiegu: 1 600 PLN

 


 

Velvet Ombre Brows to niezwykle popularna metoda pigmentacji brwi, która polega na podkreśleniu brwi oraz odpowiednim wycieniowaniu ich powierzchni tak, aby stworzyć efekt aksamitnego ombre. Ten rodzaj makijażu permanentnego charakteryzuje się precyzyjnym cieniowaniem, dzięki któremu tworzą się widoczne przejścia i różnice w intensywności pigmentu. Zabieg ten pozwala osiągnąć idealnie podkreślone brwi o perfekcyjnym kształcie i intensywnym kolorze, które będą prezentować się w stu procentach naturalnie

Perfect Hybrid Brows

Cena zabiegu: 1 600 PLN

 


 

Perfect Hybrid Brows to absolutna innowacja w świecie makijażu permanentnego. Technika ta to doskonałe połączenie metody ombre z metodą włoskową. Tego rodzaju kombinacja pozwala osiągnąć spektakularny efekt wyraźnie podkreślonych i wycieniowanych włosków,które do złudzenia przypominają naturalny wygląd brwi. W tym celu na skórze rysowane są pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos. Do tego brew zostaje wycieniowana w subtelny i naturalny sposób tak, aby pogłębić jej kolor oraz nadać pożądany kształt

Insta Brows

Cena zabiegu: 1 800 PLN

 


 

Insta Brows to najbardziej popularny rodzaj pigmentacji wśród gwiazd, celebrytów orazwszystkich kobiet podążających za najnowszymi trendami z Instagrama. O Insta brwiachmarzy każda kobieta, charakteryzują się one mocniejszą pigmentacją, zachowuje jednakgranicę dobrego smaku. Dzięki temu początek brwi zostaje delikatny i subtelny natomiastpozostała część łuku brwiowego zostaje podkreślona w mocny i zdecydowany sposób.Dzięki temu zabiegowi spojrzenie nabiera wyrazistości, a twarz zyskuje pięknie podkreślonykształt

Microblading Brows

Cena zabiegu: 1 500 PLN

 


 

Ten rodzaj makijażu permanentnego zaliczany jest do jednej z najbardziej naturalnych technik stosowanych w makijażu permanentnymi. Metoda polega bowiem na pigmentacji pojedynczych linii na skórze, które swoim kształtem do złudzenia przypominają naturalny włos. Dzięki tej metodzie można uzyskać perfekcyjnie zarysowany kształt łuku brwiowego oraz optyczne zagęszczenie włosków.

Black Liner Lashes

Cena zabiegu: 600 PLN

 


 

Black liner lashes to bardzo popularna technika pigmentacji oka. Jest to makijaż permanentny powieki górnej, który polega na pigmentacji kreski zagęszczającej rzęsy, dzięki czemu zyskujemy optyczne powiększenie objętości rzęs, co nadaje spojrzeniu mocnego i wyraźnego charakteru. Dzięki tej metodzie oko zyskuje piękny i wyrazisty kontur, co sprawia że codzienne podkreślanie powieki kredką, eyelinerem czy tuszem do rzęs nie będzie konieczne.

Classic Eyeliner Look

Cena zabiegu: 1 200 PLN

 


 

Pięknie podkreślone oko to podstawa udanego makijażu i olśniewającego wyglądu.Najważniejszym elementem, bez którego nie może obejść się stylizacja oka, jest oczywiście klasyczna kreska na powiece wykonana eyelinerem. Makijaż permanentny Classic Eyeliner Look polega na pigmentacji linii na powierzchni powieki, która swoim wyglądem imituje kreskę narysowaną tradycyjnymi kosmetykami. Tego rodzaju pigmentacja koryguje kształt oczu, nadaje spojrzeniu wyrazisty i mocny charakter oraz optycznie odmładza spojrzenie .Dodatkowo linia zagęszcza zbyt rzadkie rzęsy, dzięki czemu oko nabiera pięknych ram i mocnego konturu

Dla kogo dedykowany jest zabieg Shine Lips?

Shine Lips to absolutny hit ostatniego sezonu. Tego rodzaju makijaż permanentny doskonale sprawdzi się u wszystkich, niezależnie od kształtu ust i typu urody. Efekt błyszczyka to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących uzyskać młodzieńczy i świeży wygląd oraz takich, które pragną poddać się korekcie ust. Przy pomocy techniki Shine Lips można poprawić kształt ust w przypadku gdy są one nierówne lub kiedy ich symetria została zaburzona np. wskutek urazów mechanicznych.

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Luxury Lips?

Tego rodzaju makijaż permanentny pasuje do większości kobiet. Odpowiednio dobrany pigment sprawi, że przy każdym rodzaju ust Luxury Lips będzie prezentować się w idealny sposób. Zabieg poleca się w szczególności wszystkim osobom, które chcą podkreślić swoje usta kolorem w i subtelny sposób tak, aby efekt pomadki był widoczny, lecz nie wyglądał sztucznie.

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Shadow Brows ?

Shadow Brows to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą podkreślić swoją urodę w naturalny i subtelny sposób. Ten rodzaj makijażu permanentnego to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla osób,które lubią podkreślać linie brwi. W tym przypadku technika Shadow Brows doskonale podkreśli łuki brwiowe, uwydatni oko oraz nada twarzy wyrazisty kształt bez efektu przerysowania.

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Velvet Ombre Brows?

Makijaż permanentny Velvet Ombre Brows to zabieg, który pokochały miliony kobiet. Jeżeli chcesz podkreślić swoją urodę, dodać spojrzeniu wyrazistości oraz pięknie zarysować łuk brwiowy to idealna pigmentacja dla Ciebie. Zabieg dedykowany jest wszystkim, niezależnie od typu urody, koloru skóry i włosów.

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Hybryd Brows?

Metoda łączona to absolutny hit, który na stałe zagościł w większości gabinetów kosmetycznych w Polsce i na całym świecie. Technikę Hybryd Brows pokochało tysiące gwiazd i celebrytów, dlatego jest tak pożądana wśród większości kobiet. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uzyskać pięknie wycieniowane brwi o głębokim kolorze, zachowując przy tym naturalny charakter włosów.

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Insta Brows?

Ten rodzaj makijażu permanentnego przeznaczony jest dla wszystkich odważnych, pewnych siebie i modnych kobiet. Jeżeli chcesz uzyskać efekt mocnego i wyrazistego wizerunku oraz doskonale podkreślonego kociego spojrzenia niczym najbardziej znane dziewczyny z Instagrama ten zabieg to idealne rozwiązanie dla Ciebie

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Microblading Brows?

Microblading Brows, czyli pigmentacja metodą włoskową to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swoich brwi, zachowując przy tym maksimum naturalności. Brwi uzyskane poprzez tego rodzaju pigmentacje prezentują się delikatnie i subtelnie, są doskonale podkreślona i zagęszczone. Wszystko to przy zachowaniu subtelnego i delikatnego wyglądu. Metoda włoskowa jest polecana do każdego rodzaju skóry, typu urody oraz koloru włosów, a zwłaszcza dla kobiet o delikatnej urodzie, dla których intensywna pigmentacja nie jest wskazana.

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Black Lashes?

Ten rodzaj pigmentacji oka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które borykają się z problemem cienkich i pozbawionych objętości rzęs. Problem ten w szczególności doskwiera osobom o jasnych włosach i karnacji. Black Lashes sprawi, że nawet bardzo jasne, słabo widoczne rzęsy nabiorą wyrazistości.

Dla kogo dedykowana jest pigmentacja Classic Eyeliner Look?

Classic Eyeliner Look to prawdziwa klasyka, to nasza ulubione Kocie Oko. Kreska w stylu retro to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać efekt kociego oka,bez codziennego wykonywania makijażu. Linia malowana kredką czy eyelinerem to dla większości nie lada wyzwanie. Wymaga ona precyzji i wprawy w sztuce make-upu, jednak większość kobiet nie radzi sobie z tą czynnością lub po prostu zwyczajnie nie ma na to czasu. Dlatego też pigmentacja powieki górnej to idealne rozwiązanie. Kreski stworzone podczas zabiegu są idealnie równe, symetryczne, o głębokim kolorze. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiała martwić się o swój wygląd.