Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

Wiedza  ponad wszystko

Dołącz do Wirtualnej Akademii. Poznawaj ciekawych ludzi. Wymieniaj się doświadczeniami, dziel się własnymi. Korzystaj z wiedzy i doświadczenia innych, aby doskonalić siebie!

Live Webinars

Zapraszam na transmisje na żywo. Prosto do Twojego komputera, smartfonu, tabletu czy laptopa. Oglądaj wykłady, prezentacje i pokazy na modelkach. Ucz się, zadawaj pytania, dziel się własną wiedzą. Buduj społeczność profesjonalistów.
Zobacz trailer

Najbliższe Webinaria na żywo

Nie przegap zbliżających się szkoleń. Poniżej pojawiają się tematy i terminy transmisji na żywo. Podczas wydarzenia masz możliwość zadawania pytań skierowanych zarówno do mnie, jak i innych uczestników.

Chwilowo nie mam nic w planach. Wróć za jakiś czas...

Komentarze słuchaczy

"Webinarium było super : ) zwłaszcza gdy jest się mamą dwóch małych brzdąców z brakiem możliwości mobilnych : ) dobrej nocy : )"

Natalia

słuchaczka webinaru

"dziekujemy za wspanialy wyklad, mnostwo informacji!! :-)"

Paulina

słuchaczka webinaru

"Jestem bardzo pod wrażeniem, to moje pierwsze webinarium i napewno nie ostatnie. Dziekuję z całego serca za Twój czas. Super, że tak nas wspierasz. buziaki xxx"

Karolina Curry

słuchaczka webinaru

"Ja na dużym TV oglądam i sprzątam .. na dużym ekranie równie super Pani wyglaąda :D"

Margerita

słuchaczka webinaru

Nagrane transmisje

Nie oglądałeś/aś na żywo? jeszcze nic straconego. Staramy się nagrywać wszystkie transmisje.

Wirtualna Akademia PMU

na facebook’u

Zapraszam do dołączenia do zamkniętej grupy dyskusyjnej tylko dla profesjonalistów z branży makijażu permanentnego. Prowadzimy tam rozmowy na wszelkie możliwe tematy, dotyczące naszej profesji. Możesz czynnie uczestniczyć w naszej grupie i zdobywać wiedzę, poznając również doświadczenia innych
Idź do grupy