Jeśli chcesz śledzić na bieżąco moje życie zawodowe i troszkę prywatne. Zapraszam na mojego instagrama.

Henna Pudrowa

marki Mayamy

[ppp_bought product_id='22078']
Posiadasz już pełny dostęp do tego szkolenia
[/ppp_bought] [ppp_not_bought product_id='22078']

399 zł | 250 zł

[/ppp_not_bought]

O czym jest to szkolenie?

Szkolenie kosmetyczne online umożliwia uzyskanie niezbędnej wiedzy, która upoważnia do wykonywania zabiegu kosmetycznego takiego jak: henna pudrowa Mayamy. Kurs prowadzony jest przez naszą ekspertkę Martę Pyrzyk. W materiałach wideo znajduje się szczegółowa wiedza teoretyczna i praktyczna, dzięki której dowiesz się, czym jest henna pudrowa, jak wykonać zabieg oraz jakie są wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzenia tej usługi. Zapoznasz się również ze szczegółową wiedzą na temat kosmetyków wykorzystywanych do zabiegu – dowiesz się wszystkiego o ich składzie, działaniu i pochodzeniu.

Co zyskujesz

  • Wyczerpująca wiedza o zabiegu henny Mayamy
  • Właściwa instrukcja używania produktów
  • Pokaz na modelce
  • Dożywotni dostęp
  • Dostęp na urządzeniach mobilnych i Smart TV
  • Rabat 40% na szkolenie stacjonarne z praktyką!
WSTĘP - 00:58 min

Wstęp do szkolenia

Szkolenie online prowadzone jest przez niekwestionowaną mistrzyni w dziedzinie koloryzacji i stylizacji brwi – Martę Pyrzyk. Jest ona certyfikowanym szkoleniowcem i trenerem z długoletnim stażem. Jej największą pasją są brwi, dzięki czemu wszystkie szkolenia są ciekawe, wciągające a wiedza przekazywana jest w przyjemny i łatwy sposób. Kurs online składa się z sześciu lekcji opublikowanych w formie materiałów wideo. W każdej z nich nasza specjalistka szczegółowo omawia cały proces wykonywania henny pudrowej. W szkoleniu zawarta została zarówno wiedza teoretyczna, jak i film przedstawiający praktyczne wykonanie zabiegu.

LEKCJA 1 - Czym jest henna Mayamy? - 00:50 min

Czym jest henna Mayamy?

Z tej lekcji dowiesz się, czym jest henna pudrowa Mayamy. Uzyskasz podstawową wiedzę teoretyczną na temat kosmetyków wykorzystywanych do zabiegu. Dowiesz się także jakie składniki używane są do produkcji henny.

LEKCJA 2 - Dla kogo? - 01:23 min

Dla kogo?

Z tej lekcji dowiesz się wszystkiego na temat zaleceń do wykonania zabiegu henny pudrowej. Nasza specjalistka przedstawi wszystkie informacje, które wskażą, dla kogo przeznaczona jest tego rodzaju usługa oraz jaki efekt można uzyskać, wykonując zabieg.

LEKCJA 3 - Wskazania i Przeciwwskazania - 02:13 min

Wskazania i przeciwwskazania?

Z tej lekcji dowiesz się, czy każdy może poddać się zabiegowi henny pudrowej, jakie są przeciwwskazania do zabiegu oraz czy konieczne jest wykonanie testów alergicznych przed przystąpieniem do usługi.

[ppp product_id="22078" src="https://i.vimeocdn.com/video/881134786.webp?mw=800&mh=956"][/ppp]
LEKCJA 4 - Etapy zabiegu i przedstawienie produktów - 18:37 min

Etapy zabiegu i przedstawienie produktów

Z tej lekcji dowiesz się, jak wyglądają poszczególne etapy wykonywania henny pudrowej oraz jakie kosmetyki wykorzystuje się do przeprowadzenia takiego zabiegu. Zapoznasz się także ze szczegółowym działaniem preparatów Mayamy oraz z doborem odpowiedniego odcienia proszku koloryzującego. Z tego materiału uzyskasz również wiedzę teoretyczną na temat łączenia henny Mayamy z innymi kosmetykami.

[ppp product_id="22078" src="https://i.vimeocdn.com/video/881153437.webp?mw=1700&mh=500"][/ppp]
LEKCJA 5 - Czy warto mieć taki zabieg w ofercie? - 02:38 min

Czy warto?

Z tej lekcji dowiesz się jakie korzyści wynikają z posiadania henny pudrowej w ofercie swojego salonu kosmetycznego. Nasza ekspertka przedstawi także wszystkie zalety usługi, dzięki którym klientki z chęcią decydują się na ten zabieg.

[ppp product_id="22078" src="https://i.vimeocdn.com/video/881153861.webp?mw=1700&mh=500"][/ppp]
LEKCJA 6 - Zabieg na modelce - 27:59 min

Zabieg henny Mayamy na modelce

Z tej lekcji dowiesz się jak prawidłowo wykonać zabieg henny pudrowej Mayamy. Jest to część praktyczna, w której ekspertka przeprowadzi usługę krok po kroku, jednocześnie szczegółowo omawiając wykonywane czynności. Na końcu lekcji zostaną zaprezentowane efekty poprawnie wykonanej pracy. Dzięki temu nauczysz się jak dobrze i w bezpieczny sposób wykonać tego rodzaju usługę w swoim salonie.

[ppp product_id="22078" src="https://i.vimeocdn.com/video/881173952.webp?mw=1700&mh=500"][/ppp]